0 Фасонний прокат купити в Києві з доставкою. Ціна договірна. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Фасонний прокат

     

Одним з основних видів металопрокату, який Вам готова запропонувати компанія «МЕТАЛЛПРОМ», є фасонний прокат. Вигідні пропозиції в Києві і по Україні, як для постійних, так і для нових клієнтів.

Фасонний прокат: що це таке?

Що таке фасонний прокат – це металопрокат, у якому дотична нехай навіть до однієї точки контуру поперечного розрізу цей самий розріз і перетинає. До фасонного прокату відносяться такі вироби як:

«МЕТАЛЛПРОМ»  здійснює продаж широкого асортименту фасонного прокату, незмінно тільки високої якості.

Усім нашим клієнтам: оптовим і роздрібним, не варто хвилюватися про наявність того чи іншого найменування. Ми пропонуємо фасонний прокат в асортименті. Ціни доступні, для постійних клієнтів діють знижки.

Швеллер от «МЕТАЛЛПРОМ»

У нас ви можете замовити швелер , виріб металеве П- образного коробчатого перетину. Можна виділити кілька видів швелера в залежності від призначення: загального призначення, швелер для балаканини , клепаних і зварених конструкцій, для виробництва мостових споруд, швелер для суднобудування. Все це можна купити у Києві у нас.

Балка от «МЕТАЛЛПРОМ»

Ми пропонуємо клієнтам також балку, вид фасонного прокату. Це металевий брус, який використовується для підпори в будівництві. Вашій увазі пропонується балка загального призначення для болтових , клепаних і зварених конструкцій.

Кут від «МЕТАЛЛПРОМ»

Є в наявності і кут, який поділяється на кілька видів залежно від галузі застосування. Що вас цікавить? Ми реалізуємо кут загального призначення, для болтових, клепаних і зварених конструкцій, кут для суднобудування, для замкових з’єднань, а також для виготовлення мостових конструкцій.

Фасонний прокат, замовлений у нас – це гарантія якості

Ми гарантуємо , що вся продукція – виключно якісна , повна відповідність ГОСТам. Ви можете зробити замовлення прямо зараз або задати запитання нашим консультантам .

Фасонний прокат від «МЕТАЛЛПРОМ» – вигідно, якісно, надійно, плюс, приємні ціни та знижки!