0 Труба профільна алюмінієва 20х20х2,0 мм АД31, АД0 купити Київ. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Труба профільна алюмінієва 20х20х2,0 мм АД31, АД0

Труба профільна алюмінієва 20х10х1,5 мм АД31, АД0

Труба профільна алюмінієва 20х20х2,0 мм АД31, АД0

Ширина: 20 мм

Висота: 20 мм

Товщина стінки: 2,0 мм

Довжина: 4-6 м

Марка сплаву: АД31, АД0

ГОСТ: 22233-93

Алюмінієва прямокутна (профільна) труба – це універсальна деталь для виробництва і будівництва.

Труба з алюмінію – ідеальний матеріал для виробництва: кріогенного обладнання для промисловості та побутового використання; електротехнічних виробів; компонентів системи обігріву; зведення невеликих конструкцій і споруд; систем, хімічної і харчової промисловості. Анодована труба стійка до агресивних середовищ і атмосферних впливів.

Труба профільна алюмінієва 15х15х1,5 мм АД31, АД0 відрізняються легкою вагою, стійкістю до дії корозії, хорошою теплопровідністю і високими показниками зварюваності. Алюмінієвий прокат не є дуже міцним матеріалом, проте володіє хорошою пластичністю, що робить можливим його використання  для виготовлення виробів складної конфігурації. Здатність алюмінію зберігати ці показники при низьких температурних умовах сприяє широкому застосуванню алюмінієвого прокату при виготовленні охолоджуючого обладнання.

Беручи до уваги технологію виготовлення алюмінієвих труб, розрізняють три види прокату: алюмінієві труби виготовлені методом холодної деформації; труби, одержані в результаті пресування; вироби, виготовлені методом зварювання алюмінієвого листа. За формою перерізу алюмінієві труби бувають круглі, квадратні, прямокутні і фасонні. Товщина стінок алюмінієвого прокату поділяє його на тонкостінні і товстостінні вироби. Сукупність зазначених характеристик визначає ціну алюмінієвих труб.

Алюмінієві труби і алюмінієві профілі можна застосовувати для створення складних фігур і конструкцій, оскільки основні характеристики матеріалів на ділянках вигину залишаються незмінними. Прокат можна експлуатувати в умовах агресивних впливів речовин і широкого температурного діапазону від -80С до +120С. Алюмінієві вироби використовуються для виробництва промислового і побутового обладнання, компонентів опалювальних і газових пристроїв і приладів, а також обладнання для хімічної та харчової промисловості

Інший асортимент нашого алюмінію ви можете переглянути у відповідному  розділі

← Назад