0 Бронзовый прокат купити. Ціна договірна. ТД Металпром. Київ. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Бронзовый прокат

Бронзовый прокат

Бронза це сплав міді з іншими металами в різних пропорціях. Найчастіше використовується сплав міді з оловом, але так само використовуються і інші метали. Бронзовий прокат має відмінну стійкість до корозії, високу пластичність і міцність. Електропровідність і теплопровідність так само є достоїнствами бронзи. Ті чи інші властивості можуть виражатися більше або менше в залежність від металів, використовуваних в сплавах. Наприклад додавання алюмінію викликає посилену стійкість до корозії. Кремній і цинк забезпечують підвищену плинність, а берилій – міцність.
Бронза, як і мідь відома людству не одну тисячу років. За своїм складом бронза вдає із себе сплав міді з іншими металами, такими як алюміній, олово і марганець. Зміст цих металів в бронзі, в залежності від необхідних характеристик, може коливатися від 1,5% до 10%. Бронзу прийнято класифікувати як оловосодержащих і без оловянную.Бронзовий прокат має безліч корисних якостей. По-перше, він дуже стійкий до корозії і до впливу різних агресивних середовищ. По-друге, він має прекрасні пластичні властивості. І нарешті, прокат бронзовий в Києві має унікальні електропровідними і теплопровідні властивості.

Бронзовый прокат знаходить своє застосування в різних областях машинобудування, електротехнічної промисловості, приладобудуванні. Крім цього бронза просто незамінна при виробництві творів мистецтв. Статуї з бронзи є окрасою багатьох міст світу

Компанія «Металлбуд» пропонує своїм клієнтам широку номенклатуру бронзового прокату:

бронзовий коло

Бронзовий лист, смуга, стрічка

бронзова дріт

Вартість бронзового прокату в нашій компанії доступна. Для наших постійних клієнтів ми можемо запропонувати індивідуальні умови співпраці.

Сфери застосування бронзового прокату
Всім давно відомо, що найчастіше бронзові сплави використовують при зведенні пам’ятників, адже ніщо не зрівняється з кольором окисленого бронзового монумента. Але сфери застосування бронзи набагато ширше. В автомобілебудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні використовуються сплави бронзи з алюмінієм. Так само з бронзового прокату виготовляють інструменти, втулки, гайки і болти, пружини, вали і шестерні.

Ціни на прокат з бронзи в нашій компанії приємно здивують навіть самого економного покупця. Купити бронзовий прокат у нас дуже просто, Вам потрібно лише подзвонити і обговорити замовлення з нашим менеджером. Відвантаження бронзового прокату проводиться зі складу по всій Україні, так само можемо організувати доставку.

Головна сторінка