0 Бруківка Модерн | Металпром - металопрокат і будматеріали | Металпром – металопрокат і будматеріали

Бруківка Модерн

Бруківка Модерн

Якщо ви вже вирішили купити тротуарну плитку, саме час подумати про те, який вид даного вироби вам потрібен і як вибрати плитку високої якості.

Бруківка – це прямолінійна і сувора в орнаментах тротуарна плитка, яка має безліч переваг і ідеально підходить як для мощення пішохідних доріжок, так і для під’їзних шляхів легкових автомобілів і вантажного транспорту. Можливості і довговічність плитки також безпосередньо залежить від її товщини – чим вона товщі, тим вище її міцність і надійність.

Модерн – це тротуарна плитка, яка бездоганно виглядає в оформленні тротуарів, пішохідних зон і місць відпочинку біля житлових і офісних центрів, супермаркетів, розважальних комплексів. Завдяки вибору схем укладання, тротуарна плитка «Модерн» втілюється в простих «шахах», різнокольорових мозаїках і створює ефекти цікавих оптичних ілюзій. Унікальна за своїм стилем і не має гідних аналогів на будівельному ринку України. Доставляється на об’єкт маніпулятором або тягачем.

Основні характеристики тротуарної плитки «Модерн»:

Модерн підходить для облаштування заміських територій, парків, котеджів і будинків відпочинку. Стійкий до вологи матеріал добре витримує навантаження. Верхній шар вироби не втрачає свого первинного вигляду протягом багатьох років.

Бруківка Модерн від нашої фірми приваблива не тільки за якістю, але і за ціною.

Наша компанія “Мтеал-Пром” є однією з кращих у своїй справі

Пропонуємо придбати тротуарну плитку від “Мтеал-Пром” за ціною нижче виробника з доставкою по Києву та Київській області.

Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості.

Також надаємо послуги для вашого комфорту – доставка і обслуговування клієнта після покупки. Автопарк налічує понад 20 міксерів, 15 маніпуляторів і тягачів, що дає можливість оперативно виконати замовлення.

Гнучка система знижок на продукцію і доставку.

Також пропонуємо: бруківка “Колор МІХ“, ЛАЙНСТОУН-60, ЛАЙНСТОУН-30, ЛАЙНСТОУН-20