0 Бруківка Ромб | Металпром - металопрокат і будматеріали | Металпром – металопрокат і будматеріали

Бруківка Ромб

Бруківка Ромб один з найпопулярніших видів плитки в Києві з однойменної впізнаваною геометричною фігурою в основі. Тротуарна плитка ромб – одна з універсальних плиток, головна перевага якої симетричність, значно полегшує процес мощення і одночасно надає багатий вибір варіантів укладання. Ромб широко відомий своєю практичністю і естетичністю. Він підходить для мощення простих орнаментів, а також створення більш складних малюнків, включаючи тривимірні зображення, завдяки ефекту глибини, який вона створює при відповідному розташуванні фрагментів різних відтінків. Кращий ефект досягається на більшій території.

Виробник Бруківка Ромб. Проводиться методом вібропресування, підходить для ручної, механізованої і 40 інших типів укладання. Основне призначення – мощення тротуарів, огорож, виставкових павільйонів, при паркових зон, прибудинкових зон, дитячих майданчиків, а також для декору дач і заміських будинків, гарантуючи комфортабельне переміщення пішоходів. Плитка досить міцна для місць пересування легкових автомобілів і деяких вантажівок.

У чому плюси плитки Ромб
Ще один важливий плюс товару – довговічність. Ромб здатний прослужити понад 15 років, не має витираючись і не втрачаючи відтінок. Плитка стійка сильним механічним впливам, морозу і тепла (що робить її екологічно безпечною, адже вона не викидає в повітря шкідливі випаровування), а верхній шар запобігає ковзанню завдяки гарній вологопоглинання і шорсткою поверхні. При допуск ушкоджень, плитка дуже легко ремонтується шляхом заміни декількох пошкоджених каменів.

Доступний розмір 197 х 197 з товщиною 60 мм. Доступні кольори:

Перлина (білий)
Сірий.
Графіт (чорний).
При всіх перерахованих вище властивості, конкурентоспроможність також була прийнята в розрахунок, що зробило плитку доступною до всього іншого, забезпечивши її популярність серед підприємств і приватних осіб. Плитка ромб недорога, незважаючи на чудову якість і довговічність.

Вся продукция сертифицирована согласно международных стандартов качества.

Также предоставляем услуги для вашего комфорта – доставка и обслуживание клиента после покупки. Автопарк насчитывает более 20 миксеров, 15 манипуляторов и тягачей, что дает возможность оперативно выполнить заказ.

Купить тротуарную плитку ромб по лучшей цене в Украине вы можете в нашей компании

Інші види бруківки