0 Бруківка Вінтаж | Металпром - металопрокат і будматеріали | Металпром – металопрокат і будматеріали

Бруківка Вінтаж

Бруківка Вінтаж

Окремими позиціями лінійки «Колор-мікс» стала серія бруківки з додатковою обробкою – використанням обладнання, яке надає ефект старіння. Плитка «Бруківка Вінтаж» призначена для оформлення локацій в старовинному стилі.

Використовуючи камені «Венеція», «Верона» і «Неаполь», а також вантажні камені нової колірної гами, створюйте незабутній мікс-вінтаж. Ваш власний, непідвладний часу фрагмент Італії у всій її романтичності і чарівності, похвалитися яким буде не соромно перед найважливішими гостями.
Камінь Вінтаж – це класика, яка ніколи не виходить з моди.

Коли прогулюєшся вузькими вуличками старовинних міст, відчуваєш на дотик дух історії різних куточків світу. М’які кольори і цікаві форми витертого часом камені під ногами дарують позитивний настрій і нові враження. Адже кожен камінь дихає століттями, він не підвладний часу, а тому не руйнується, лише стає ще загадковіше і містичність.

Камінь Вінтаж від ТМ Авеню Декор, на відміну від сучасного стилю відтворює природні мотиви в проектах ландшафтного дизайну. Природні кольори каменю, зістарена поверхню, стесалися кути бруківки і живий малюнок укладання забезпечать прихильників старовини абсолютно новими можливостями.

Не тільки під’їзні шляхи, внутрішні дворики і доріжки можуть бути творчо прикрашені в стилі вінтаж. Гаражі, навіси і ділянки з низькою інтенсивністю руху також можуть стати неповторними. Можна побудувати новий будинок або посадити нові дерева, проте старовинні камені залишаться незмінним прикрасою вашого екстер’єру.

Лінійка Вінтаж – тротуарна плитка, виготовлена ​​за технологією штучного старіння.

Після набору міцності плитка подається в барабан, принцип механізму якого нагадує роботу пральної машини. В результаті такої обробки виріб отримує дрібні відколи, потертості і нерівності. На відміну від речей після пральної машини, плитка стає такою, ніби вона постаріла. Це робиться для того, щоб відповідати запиту покупців на модне нині напрямок вантажу, коли доріжки та майданчики, викладені саме такий мостовий, нагадують старовинні алеї.

Також до вашої уваги інші види бруківки