0 Дорожнє огородження Купити в Україні | По Привабливій Ціні | Металпром – металопрокат і будматеріали

Дорожнє огородження

Дорожнє огородження

Для підвищеної безпеки при русі автотранспорту уздовж сучасних автомагістралей розміщують металеві дорожні огородження бар’єрного типу.

Бар’єрна огорожа (криволінійний брус, колесовідбійник) – це конструкція, призначена для запобігання виходу автотранспортного засобу за периметр узбіччя або моста, а також для запобігання виїзду автотранспорту на зустрічну смугу. Матеріалом для бар’єрних огороджень зазвичай служать залізобетон, метал або пластик.

В нашій кампанії ви можете купити  металеві дорожні огородження бар’єрного типу :

1787059Дорожнє огородження 11 ДО
Огородження дорожні односторонні бар’єрного типу 11ДО встановлюються на автомобільних дорогах загального користування.
11dd Дорожнє огородження 11 ДД
Дорожні огородження двосторонні бар’єрного типу 11ДД встановлюються по осі розділової смуги при чотирьохсмуговому русі.
5-mostovoe-barernoe-ograzhdenie-tipa-11mo-po-gostu Дорожнє огородження 11 MO
Мостове одностороннє бар’єрну огорожу 11МО встановлюється на мостах і естакадах.
 загружено (1)Дорожнє огородження 11 MД
Мостове двостороннє бар’єрну огорожу 11МД встановлюється на розділовій смузі мостового полотна.

ТОВ ТД “МЕТАЛПРОМ” пропонує металеві дорожні огородження бар’єрного типу власного виробництва: 11ДО (дорожні односторонні) і 11ДД (дорожні двосторонні), а також 11МО (мостові односторонні) і 11МД (мостові двосторонні) згідно ГОСТ 26804-86. Дану продукцію виробляємо не тільки зі спеціалізованим (оцинкованим) антикорозійним покриттям, але і при необхідності – без нього.

Наша компанія виробляє дорожні огородження на сучасному обладнанні. Вся продукція, яку випускає компанія ТОВ ТД “МЕТАЛПРОМ” відповідає Євростандартам. Також ми виробляємо стійки дорожнього огородження на основі профілю “Сігма”, у тому числі і секції дорожнього огородження профілів “А” і “В”, а також інші елементи.

У комплектацію таких огороджень можуть входити додаткові елементи. Зокрема, перильні огорожі, нестандартні кінцеві елементи, перехідні елементи секцій дорожнього огородження та ін. Ми готові запропонувати не тільки конструкції стандартного типу, але і “під замовлення” – згідно наданих креслень.

Весь матеріал (метал), запропонований нашою компанією, ретельно контролюється, завдяки чому виключатися багато факторів ризику. З кожною партією продукції наше підприємство надає сертифікат якості.

Продукція ТОВ ТД “МЕТАЛПРОМ” використовується на наступних об’єктах:

  • дорожня огорожа на Столичному шосе,
  • мостовий перехід на Московській площі,
  • Подільський мостовий перехід на набережній,
  • автодорога Київ-Чоп,
  • автодорога Харків-Сімферополь,
  • автодорога Одеса-Херсон-Мелітополь.

Наша організація також виграла тендер і поставила в Латвію більше 500 тон перильного і мостового огородження у відповідності з Європейськими стандартами.

Для оптових покупців і великих підприємств у нас розроблена приваблива ціна на дорожні огородження. Наша компанія завжди готова надати спеціальні пропозиції, які включають в себе додаткові знижки, а також доставку продукції власним автотранспортом.

Прайс на дорожнє огородження

Заказывайте шторы гардем