0 Фанера Купити в Україні | По Дистрибюторській Ціні | Металпром – металопрокат і будматеріали

Фанера

Фанера

З приводу наявності та ціни товару

телефонуйте

(098) 871 50 57(093) 194 31 97;

Оберіть потрібний вам вид фанери, щоб купити

Або ж зателефонуйте нашому менеджеру напряму і обговоріть всі деталі

(098) 871 50 57(093) 194 31 97;

Фанера – це багатошаровий матеріал, виготовлений із тонких листів лущеного шпону м’яких і твердих речовин. Шарі з’єднатися між собою через склеювання та подальше управління. Чим більше листів шпону використано при виробництві матері_алу, тим він міцніший.

Фанера легка, проста в обробках, має привабливий зовнішній вигляд, легко переносить різну зміну температури, її можна використовувати в комбінації з іншими матеріалами. У порівнянні з ДСП і ДВП, вона стає більше стійки до зовнішнього середовища, має більше показників.

Ціна фанерів значно нижча, ніж аналогічна продукція із металу та пластику. До цього посібника з експлуатації характеризуються високі показники.

На нашому сайті ви можете придбати фанер різних видів та розмірів для найвищої якості на ринку ціною.

При виборі будматеріалу враховуйте, де він буде застосовуватіся. Залежних від способу обробки віділяють такі різновиди фанери:

  • ФК – вологостійка, екологічно чиста. Для ее виготовлення вікорістовується клей на основе карбаміду. Цей вид Використовують для оббивки житлових приміщень, в автомобілебудівній Галузі, для виробництва меблів и упаковки. Листи ФК міцні, легко обробляються.
  • Фанера ФСФ. Вірізняється скроню вологостійкістю, тому что при ее виготовляють з Використання клей Із формальдегіднімі смолами. Фанеру ФСФ можна фарбувати, вона оптимальна для облицювання. Матеріал Надзвичайно Міцний, зносостійкій.
  • Ламінована фанера. Поверхня цього матеріалу покриттям спеціальною плівкою. Це найбільш вологостійка фанера, характерізується підвіщеною зносостійкістю и міцністю.
  • Бакелітова фанера ФБ. Покрівається бакелітовім лаком. Має підвіщену зносостійкість, вогнетривка, водостійка. Чи не втрачає своих функціональніх властівостей даже під Вплив морської води.Залежних від типу механічної ОБРОБКИ віділяють НЕ шліфовану фанеру, шліфовану з однієї боку, шліфовану з обох сторон.

Основні стандартні розміри вологостійкої фанери, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині: 2500х1250 мм и 1500х3000 мм.

Фанеру ділять на 4 сорти:

Перший сорт В найвищої якості, що не має видимих ​​дефектів.
Другий сорт ВВ. Допускається наявність невеликих темних и світлих сучків.
Третій сорт НГ. Могут зустрічатіся в незначній кількості сучки та дрібні тріщіні.
Четвертий сорт С. Допустимі різноманітні дефекти: сучки різних розмірів в великій кількості, тріщін, темних плям. Листи фанери сорту 3 використовують, коли зовнішній вигляд конструкції не має суттєвого значення.

Сорт матеріалу безпосередно впліває на ціну фанери.

Сфери використання фанери

Найчастіше фанеру застосовують в якості будівельного матеріалу. Але з збільшенням популярності еко-стилю в інтер’єрі, фанеру використовують з метою прикрашання приміщення.

В основному матеріал застосовують для:

  • Виготовлення меблів;
  • Створення опалубки;
  • Внутрішньої обшивки приміщень;
  • Оформлення фасадів;
  • Створення декорацій для інтер’єру.

При створенні меблів матеріал додатково шліфують и обробляють лаком для покращення зовнішнього вигляд. Найчастіше для виготовлення меблевих конструкцій використовують ламіновану фанеру.

Мебельна фанера ФСФ застосовується в виробництві садових меблів, оскількі вона дуже міцна и має високий рівень водостійкості.

Вологостійка бакелітова фанера викорістовується в суднобудуванні, автомобілебудуванні, при конструюванні літаків, для транспортних вантажоперевезення, покрівельних робіт.

Транспортна ламінована фанера найчастіше застосовується для обшивки салонів вантажних автомобілів, виготовлення передньої стінкі причепа фургонів.

Ціна фанери, якові ви можете купити в нашому інтернет-магазині, залежить від розміру листа фанери, а також вагиі деревини з котрого вона виготовлена.

Всі ціни на фанеру можна уточнити у менеджера

Послуги компанії

У нас в пріорітеті, щоб кожен клієнт остался задоволений якістю продукції і обслуговування. Звернувшись до нас ви зможете купити фанеру за доступною ціною.

При необхідності наш спеціаліст доможет вам вибрати потрібний матеріал для конкретного виду будівельних робіт.

Замовити фанеру можна через форму на сайті чи по телефону. Доставка здійснюється по всій территории України. Можливі як оптові так и роздрібні замовлення.

Компанія «МЕТАЛЛПРОМ» заснована в 1997 році. Напрямком діяльності є продаж і реалізація будь-яких видів будматеріалів. Висока якість продукції та доступні ціни дозволили компанії добре зарекомендувати себе на ринку подібних послуг і завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу.