0 Фанера Купити в Україні | По Дистрибюторській Ціні | Металпром – металопрокат і будматеріали

Фанера

Компанія «МЕТАЛЛПРОМ» заснована в 1997 році. Напрямком діяльності є продаж і реалізація будь-яких видів будматеріалів. Висока якість продукції та доступні ціни дозволили компанії добре зарекомендувати себе на ринку подібних послуг і завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу.

З приводу наявності та ціни товару

телефонуйте

(098) 871 50 57(093) 194 31 97;

 

Фанера – це багатошаровий матеріал, виготовлений із тонких листів лущеного шпону м’яких і твердих порід дерев. Шари з’єднуються між собою шляхом склеювання і подальшого пресування. Чим більше листів шпону використано при виробництві матеріалу, тим він міцніший.

Фанера легка, проста в обробці, має привабливий зовнішній вигляд, легко переносить різку зміну температури, її можна використовувати в комбінації з іншими матеріалами. В порівнянні з ДСП і ДВП, вона більш стійка до впливу зовнішнього середовища, має вищі показники екологічності.

Ціна фанери значно нижча, ніж вартість аналогічної продукції із металу і пластику. При цьому її експлуатаційні характеристики досить високі.

На нашому сайті ви можете купити фанеру різних видів і розмірів за найвигіднішою на ринку ціною.

Основні види фанери

При виборі будматеріалу враховуйте, де він буде застосовуватися. Залежно від способу обробки виділяють такі різновиди фанери:

 • ФК – вологостійка, екологічно чиста. Для її виготовлення використовується клей на основі карбаміду. Цей вид використовують для оббивки житлових приміщень, в автомобілебудівній галузі, для виробництва меблів і упаковки. Листи ФК міцні, легко обробляються.
 • Фанера ФСФ. Вирізняється високою вологостійкістю, тому що при її виготовляють з використанням клей із формальдегідними смолами. Фанеру ФСФ можна фарбувати, вона оптимальна для облицювання. Матеріал надзвичайно міцний, зносостійкий.
 • Ламінована фанера. Поверхня цього матеріалу покрита спеціальною плівкою. Це найбільш вологостійка фанера, характеризується підвищеною зносостійкістю і міцністю.
 • Бакелітова фанера ФБ. Покривається бакелітовим лаком. Має підвищену зносостійкість, вогнетривка, водостійка. Не втрачає своїх функціональних властивостей навіть під впливом морської води.

Залежно від типу механічної обробки виділяють не шліфовану фанеру, шліфовану з однієї сторони, шліфовану з обох сторін.

Основні стандартні розміри вологостійкої фанери, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині: 2500х1250 мм і 1500х3000 мм.

Сорти фанери

Керуючись якістю фанери, кожен її вид ділять на 4 сорти:

 • Перший сорт В найвищої якості, не має видимих дефектів.
 • Другий сорт ВВ. Допускається наявність невеликих темних і світлих сучків.
 • Третій сорт СР. Можуть зустрічатися в незначній кількості сучки та дрібні тріщини.
 • Четвертий сорт С. Допустимі різноманітні дефекти: сучки різних розмірів в великій кількості, тріщин, темних плям. Листи фанери сорту С використовують, коли зовнішній вигляд конструкції не має суттєвого значення.

Сорт матеріалу безпосередньо впливає на ціну фанери.

Сфери використання фанери

Найчастіше фанеру застосовують в якості будівельного матеріалу. Але зі збільшенням популярності еко-стилю в інтер’єрі, фанеру використовують з метою прикрашання приміщення.

В основному матеріал застосовують для:

 • Виготовлення меблів;
 • Створення опалубки;
 • Внутрішньої обшивки приміщень;
 • Оформлення фасадів;
 • Створення декорацій для інтер’єру.

При створенні меблів матеріал додатково шліфують і обробляють лаком для покращення зовнішнього вигляду. Найчастіше для виготовлення мебельних конструкцій використовують ламіновану фанеру.

Мебельна фанера ФСФ застосовується в виробництві садових меблів, оскільки вона дуже міцна і має високий рівень водостійкості.

Вологостійка бакелітова фанера використовується в суднобудуванні, автомобілебудуванні, при конструюванні літаків, для транспортних вантажоперевезень, покрівельних робіт.

Транспортна ламінована фанера найчастіше застосовується для обшивки салонів вантажних автомобілів, виготовлення передньої стінки причепа фургонів.

Ціна фанери, яку ви можете купити в нашому інтернет-магазині, залежить від розміру листа фанери, а також виду деревини з якого вона виготовлена.

Всі ціни на фанеру указані в каталозі.

Послуги компанії

В нас в пріоритеті, щоб кожен клієнт залишився задоволений якістю продукції і обслуговуванням. Звернувшись до нас ви зможете купити фанеру за доступною ціною, однією із найвигідніших на ринку.

При необхідності наш спеціаліст допоможе вам підібрати потрібний матеріал для конкретного виду будівельних робіт.

Замовити фанеру можна через форму на сайті чи по телефону. Доставка здійснюється по всій території України. Можливі як оптові так і роздрібні замовлення.