0 Лист ПВЛ Купити в Україні | По Привабливій Ціні | Металпром – металопрокат і будматеріали

Лист ПВЛ

Лист ПВЛ

Компанія «МЕТАЛЛПРОМ» заснована в 1997 році. Напрямком діяльності є продаж і реалізація будь-яких видів металопрокату. Висока якість продукції, доступні ціни дозволили компанії добре зарекомендувати себе на ринку подібних послуг і завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу.

Найменування ГОСТ Довжина Марка сталі/сплаву Коефіцієнт погон м.
Лист  3 1х2,2 1-3пс 37.00
Лист  4 1,0х2,5 1-3пс 53.00
Лист  5 1х2,2 1-3пс 65.00
Лист  6 1,25х2,95 1-3пс 94.50

Металопрокат лист ПВЛ

     

Компанія “ТД МЕТАЛЛПРОМ” пропонує своїм клієнтам можливість придбати продукцію дуже високої якості, який поставляється безпосередньо з заводів- виробників на склади фірми, з яких вже безпосередньо і відбувається відвантаження споживачеві за низькими цінами з досить гнучкою системою оплати, що робить можливим здійснення такої угоди на дуже вигідних умовах для споживача.

“ТД МЕТАЛЛПРОМ” – це компанія у сфері надання послуг продажів якісного металопрокату, такого як лист ПВЛ, що відрізняється ще і порівняно невисокою вартістю; до кожного клієнта нашої компанії ми знаходимо індивідуальний підхід і надаємо не тільки низьку ціну на прокат, але ще і забезпечуємо гнучку систему оплати продукції, таким чином, вигідно виділяючись на ринку сучасних пропозицій серед інших подібних компаній.

“ТД МЕТАЛЛПРОМ” – молода і перспективна компанія – займається реалізацією металопрокату лист ПВЛ не тільки в Києві і області, але ще і в інших регіонах країни.

Найвища якість продукції, доступні ціни в регіоні, а також можливість підбору параметрів прокату замовником залежно від особливостей його подальшого використання . Все це отримує будь який клієнт нашої компанії, який вирішив придбати дійсно високоякісну і надійну продукцію.