0 Зливоприймачі, дощоприймачі купити оптом та вроздріб. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Зливоприймачі

Зливоприймачі – залізобетонний виріб, що має велику практичну користь. Під час частих осінніх дощів або весняного танення снігу по дорогах, тротуарах і ринвах починають текти рясні потоки води. Якщо своєчасно не спрямувати ці річки в каналізаційну систему, вони будуть планомірно вимивати ґрунт, значно шкодячи фундаментів різних будов (скорочуючи термін їх експлуатації), декоративно облицьованих стін і загальному зовнішньому вигляду території. Щоб уникнути такого сумного результату, необхідно вжити відповідних заходів, а саме – встановити спеціальне ЗБВ – лійку – на стику каналізаційних і водостічних систем. Саме завдяки цим виробам, вода не буде розтікатися по території, шкодячи всьому навколо.

Зливоприймачі, або бетонні дощоприймачі – виріб, що володіє великою кількістю переваг, завдяки чому саме бетонна продукція такого роду має найбільшу популярність. У порівнянні з іншими матеріалами, бетон володіє такими перевагами, як висока міцність і тривалий термін використання – надійність. Це й не дивно, адже для виготовлення дощоприймачів використовуються тільки високоякісні сорти бетону і металева арматура. Завдяки цьому ж можна відзначити і високу стійкість цих ЗБВ до механічних пошкоджень і руху ґрунту. Знову ж таки, необхідно згадати і про їх стійкості до різних несприятливих факторів навколишнього середовища – різких перепадів температур, підвищеної вологості і тому подібним. Крім того, дощоприймачі з бетону надзвичайно просто монтувати. З економічної точки зору ці ЗБВ також відрізняються перед їх аналогами, виконаними з інших матеріалів – на бетонні зливоприймачі ціна значно нижча, ніж, скажімо, на пластикові. А якість їх при цьому не краща.

Разом з водостічними системами, лійку бетонний дає можливість продовжити термін служби будь-яких споруд і матеріалів. Залізобетонні зливоприймачі в сучасному будівництві різного роду інженерних водостічних систем зайняли як основний елемент без якого неможливо обійтися, крім того він витримує великі навантаження.

Перш ніж купити зливоприймачів бетонний, проконсультуйтеся з фахівцем в даній області.

02

Найменування Розміри, мм. Маса, т. Ціна за єд. грн.
L B h
ЛП-1 1010 610 800 0,600 Договірна
ЛП-1 (с дном) 1010 610 800 0,730 Договірна