0 Мідний прокат купити з доставкой. Ціна договірная. Київ. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Мідний прокат

Мідний прокат володіє цінними якостями – корозійної стійкістю, високою пластичністю, теплової та електричної провідністю. Мідний прокат має тривалий термін експлуатації, причому протягом усього цього періоду вироби з міді зберігають свій зовнішній вигляд, міцність і фізичну цілісність. У наші дні на виготовлення мідного прокату йдуть високоякісні сорти міді, що містять великий відсоток чистого речовини з невисокими рівнями домішок. Широко використовується в будівництві та промисловості. У будівництві найважливішою сферою застосування мідного прокату є виробництво покрівельних матеріалів і водостічних систем. У промисловості використовується в електротехніці, виробництві різних теплоотводних пристроях (радіаторах, кондиціонерах і ін.), Водопостачанні, газопостачанні, опаленні, транспортуванні рідин і пара; широко використовується в суднобудуванні та енергетиці. Оскільки мідь стійка до впливу агресивних хімічних речовин, прокат з неї знаходить застосування в нафтовій, газовій та хімічній галузі.

Сучасний світ, в якому ми живемо, немислимий без міді: енергозбереження, холодильна техніка, техніка для створення мікроклімату, транспорт, телекомунікації – звичні реалії сьогоднішніх днів, в зростаючому впровадженню міді в виробництво.

Мідь – хімічний елемент I групи періодичної системи Менделєєва; атомний номер – 29; атомна маса – 63,546; температура плавлення – 1083 ° C; температура кипіння – 2595 ° C; щільність міді – 8,98 г / см ³.

У виробництві найчастіше використовуються марки міді: М1, М1р, М2, М2Р, М3, М3р, хімічний склад яких регулює ГОСТ 859-2001. Марки міді призначені для електротехнічної промисловості додатково позначають буквою «Е».

Мідь М1 – чистота не менше 99,90%.
Мідь М2 – чистота не менше 99,70%.
Мідь М3 – чистота не менше 99,50%.
Частину, що залишилася масову частку мідного сплаву можуть становити вісмут, залізо, нікель, олово, цинк, сурма, миш’як, свинець, сірка, кисень, фосфор і срібло.

Види мідного прокату: лист, труба, пруток (коло, квадрат, шестигранник), стрічка, фольга, смуга, шина, сітка, дріт.

Великим попитом у покупців користуються мідні труби для водопостачання, покрівельні мідні листи, мідна трубка, мідний дріт та інші якісні металеві вироби. Прокат з міді не піддається іржі, а навпаки, набуває з роками благородний відтінок.

Наш головна сторінка