0 Нержавіючий прокат купити оптом та вроздріб. Ціна договірна. Київ. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Нержавіючий прокат

Нержавіючий прокат – це сплав заліза з хромом. Її антикорозійні властивості з’являються завдяки наявності на поверхні металу шару оксиду хрому. Цей захисний шар дуже стійкий і навіть після механічного або хімічного пошкодження швидко набуває свій колишній вигляд і антикорозійні якості металу залишаються без змін.
Цей матеріал дуже практичний, одночасно благородний і естетичний. Завдяки різноманітності марок і видів поверхні він в змозі задовольняти різні умови, які з’являються перед будівельними та оздоблювальними матеріалами.

Нержавіючий прокат застосовується скрізь, де потрібно досягти таких параметрів, як: гігієнічність, стійкість до агресивних середовищ та корозії. Деякі сталі нержавійки бувають жаростійкі та кислотостійкі. Цими корисними характеристиками нержавіючий металопрокат та трубопровідна арматура знайшли своїх споживачів – хімічну, харчову та медичну промисловість. Нержавіюча сталь знайшла споживачів і в побуті. З нержавійки виготовляють посуд, перила і фрагменти декору.

Використовується в будівництві найчастіше як матеріал для перилл, віконні та дверні прорізи, протипожежні двері, з неї виготовляють басейни і ліфти. Також вона є хорошим декоративним для обладнання для ресторанів, офісів, пабів, дискотек і станцій метро. Все частіше з трудовим законодавством меблі для офісів і магазинів. Комбінуючи нержавійку зі склом, деревом або каменем отримуємо красиві і елегантні вироби.
Існують декоративні листи.

Транспортне машинобудування:
Останнім часом необхідність перевезення вантажів і матеріалів значно зросла. Щоб забезпечити максимальну безпеку вантажу під час транспортування необхідні спеціальні контейнери.
Зараз проводяться контейнери з н/ж придатні для перевезень, як харчових продуктів, так і інших вантажів. Тут використовується марка стали AISI 316L. Транспортна промисловість – це величезний споживчий ринок на нержавійку.
В автомобілебудуванні використовується при виготовленні каталізаторів і вихлопних труб. Застосовуються ферритні і аустенітні марки, на один автомобіль необхідно 10-20 кг нержавіючої сталі.

Нержавійка використовують у всіх сферах діяльності людини, починаючи від важкого машинобудування, закінчуючи електронікою і точної механікою. Найбільш більше застосування вона знайшла в:

  • Будівництві та архітектурі
  • Харчової промисловості
  • Побутових приладах
  • Хімічної та нафтохімічної промисловості
  • Целюлозно-паперовому виробництві
  • Електроенергетиці
  • Охорони навколишнього середовища
  • Транспортному машинобудуванні

Головна