0 ПРО КОМПАНІЮ | Металпром - металопрокат і будматеріали | Металпром – металопрокат і будматеріали

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія “ТД МЕТАЛЛПРОМ” заснована в 1997 році. Напрямком діяльності є продаж і реалізація будь-яких видів металопрокату. Висока якість продукції, доступні ціни дозволили компанії добре зарекомендувати себе на ринку подібних послуг і завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу.

Ми працюємо на ефективний результат і на якість для клієнта. Колектив фірми постійно працює над поліпшенням організації праці . Основа нашої бізнес-філософії – створити оптимальні умови для покупця, довівши при цьому, що ми –  кращий вибір.
Кожна людина, що звернулася в нашу компанію, отримує професійну інформаційну підтримку від наших висококваліфікованих менеджерів. Всі побажання та пропозиції замовників розглядаються в найкоротші терміни і реалізовуються в міру наших можливостей.

Металопрокат компанії “ТД МЕТАЛЛПРОМ” – це кращий вибір.

Ми пропонуємо вам придбати у нас кут, круг, арматуру і будь-які інші види будівельного металопрокату , а також нержавіючі вироби . Основна перевага нержавійки – можливість тривалого використання, завдяки поліпшеним якостям. Такі вироби менше схильні до корозії і прослужать вам значно довше.

Асортимент продукції, яку ми пропонуємо, включає весь діапазон виробів з металопрокату: арматура, швелер, труби різного профілю і типорозмірів, балки, куточки, листи і т.д. Вся реалізована продукція відповідає державним стандартам якості, що підтверджується відповідними документами і супроводжується сертифікатом.

 

Наші покупці отримують можливість вибрати у нас саме той товар , які їх цікавить. Завдяки широкому вибору , і великому обсягу продажів , ми можемо дозволити собі доступні ціни. Весь товар, який ми продаємо, проходить ретельний огляд на предмет виявлення дефектів. Нам дуже важливо, щоб покупець був задоволений нашими послугами.

Всі види металопрокату , ви можете замовити через наш каталог або зв’язавшись з нами за вказаними телефонами. Компанія “ТД МЕТАЛЛПРОМ” пропонує найякісніший металопрокат за найдоступнішими цінами.

Сьогодні компанія динамічно розвивається, про що свідчить значне збільшення товарообігу за останні роки, і це дає можливість постійно збільшувати асортимент металопрокату.

Для нас важлива думка кожного покупця і ми намагаємося виконувати всі побажання наших клієнтів. Всю додаткову інформацію ви також можете дізнатися на нашому сайті. Металопрокат від “МЕТАЛЛПРОМ” – це найкраще, що ви можете знайти.