0 Відбійники дорожні купити. Ціна договірна. ТД Металпром. Київ. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Відбійники дорожні

Відбійники дорожні

Відбійники дорожні залізобетонні це бар’єрні огорожі, які використовувалися на небезпечних відрізках, де потребувало збільшити безпеку дорожнього руху, і в наш час це надійна система захисних огороджень. Завдяки своїй формі відбійника жби, він практично не пошкоджує автомобіль при аварії. У порівнянні з іншими типами огороджень дорожніх, збірні залізобетонні відбійники недорогі у виготовленні, довговічні, міцні і не потребують постійного обслуговування. Переваги відбійників жбі: не ушкоджуються при середніх аваріях, легко монтажні після серйозних аварій, термін служби близько 50 років, немає необхідності використовувати спеціальні інструменти і монтажні деталі при установці відбійників залізобетонних.

road-buffers1

 

Найменування Розміри, мм. Маса, т.

Ціна за єд., грн*

L B H
Отбойник дор. 100/6-1 6000 640 1000 4,150 Договірна
ИБ – 1 5000 630/320 950 5,000 Договірна

Бетонні дорожні відбійники – спеціальні елементи дороги, які призначені збільшити безпеку дорожнього руху. Вони виконують роль бар’єрних огороджень на небезпечних ділянках, запобігаючи з’їзд автомобілів з мостів і узбіч, не дозволяючи транспорту виїжджати на зустрічну смугу.

Функції дорожніх залізобетонних відбійників Бар’єрна огорожа із залізобетону – міцна і надійна конструкція, яка не вимагає постійного догляду і обслуговування, дешево коштує в порівнянні з іншими видами подібних споруд. Пошкодити такий виріб непросто навіть при аварії, але в разі дефектів його легко демонтувати і відновити. На відміну від металевих виробів, такі конструкції не гнуться і не викривляються.

Переваги залізобетонних дорожніх огороджень: витримують сильні удари; довговічні (термін служби до 50 років); швидко і надійно встановлюються; практично не пошкоджують авто в разі аварії.

Купівля бар’єрного огородження. Купуючи відбійник, слід звернути увагу на його відповідність ГОСТу.Такі бар’єри можуть бути односторонніми і двосторонніми, дорожніми і мостовими. Вибираючи конструкції із залізобетону, перевіряйте паспорт якості і орієнтуйтеся на вартість. Простий і надійний спосіб запобігти автомобільні аварії, зберегти життя пішоходам і водіям – встановлення бар’єрного огородження з бетону. Консультанти допоможуть вам розрахувати розміри, вибрати відповідний вид продукції і оформити замовлення.