0 Зварювання аргонне | Металпром - металопрокат і будматеріали | Металпром – металопрокат і будматеріали

Зварювання аргонне

Зварювання аргонне

Аргонне зварювання – зварювання у струмені аргону електродом, виготовленим з вольфраму. Заміна кисню аргоном дозволяє не допустити появу окиснення.

Аргонне зварювання, яке ще називають зварка в аргоні, застосовується в багатьох галузях промисловості. Причиною для цього є практичність цього методу:

  • Аргонно-дугова зварка дозволяє зробити ідеально гладкий і герметичний зварювальний шов і таким чином залишити місце з’єднання металу практично непомітним.
  • За допомогою аргонного зварювання можна з’єднувати різні деталі, що виготовлені з різних металів. Особливого попиту цей вид зварювання набирає через його можливість з’єднувати сплави алюмінію та нержавіючої сталі.

Найбільше аргонне зварювання застосовується для ремонту автомобілей на різних СТО.  Проте, потрібно зауважити, що не на всіх – ви отримаєте однакову якість роботи. Результат напряму залежить від досвіду і кваліфікації майстра. Також не меншу роль відіграє якість технічного оснащення та розхідних матеріалів.

Надаємо послуги з аргонового зварювання виробів з нержавіючої сталі, алюмінію та інших кольорових металів.

Процес зварювання проводиться спеціальними електродами в середовищі інертного газу аргону, що дозволяє виключити окислення металу киснем, який містяться в повітрі. Зварювальний шов при цьому виходить міцний і красивий.

Після проведення зварювання, за необхідності, відбувається шліфування та полірування місця з’єднання на спеціальному обладнанні, при цьому шов стає практично непомітним і красивим. На всі роботи надається гарантія від дефектів і протікань.

Вартість зварювального шва:

  • зварювання нержавіючої сталі – 2-4 грн/см
  • зварювання алюмінію і його сплавів – 3-7 грн/см
  • зварювання сталі – 2-4 грн/см

Інші послуги:

Лазерна порізка Рубка металу ЧПУ згинання металу Зварювання напівавтоматичне
Різання металу плазмою Прокатка профільних труб Вальцювання листового металу Зварювання електродами