0 QSB плита Купити в Україні | По Дистрибьюторській Ціні. | Металпром – металопрокат і будматеріали

QSB плита

QSB плита

Компанія ТД Металлпром займається реалізацією гарантовано надійних і якісних плит QSB. Офіс нашої компанії знаходиться безпосередньо в Києві. Продукція, яка пропонується до продажу, є вкрай якісної вироблення. У компанії багато постійних клієнтів (Київ, область і вся країна), які вже переконалися в довговічності плити QSB. Тому пропонуємо і Вам стати клієнтом компанії ТД Металлпром.

QSB – це оздоблювальний, будівельний матеріал широкого спектру використання, який має масу позитивних характеристик.

На нашому сайті можна ознайомитися з асортиментом, підібрати плити для будівництва або обробки приміщень.

QSB плита

Розміри, мм Ціна, грн
QSB 2500х1250х7 (Словакія) Ожидается
QSB 2500х1250х18 (Словакія) 310,0
QSB 2500х1250х22 (Словакія) 390,0

Плита QSB відрізняється наступним рядом переваг:

  • гнучкість і легкість
  • має високий хід (однорідну структуру)
  • мінімальний допуск за розміром
  • висока стабільність цвяхів
  • легкість і простоту монтажу
  • не залишає шансів для зайвої витрати і відходів виробництва
  • будь-якої конструкції додасть твердість.

Виробництво і застосування плити QSB

QSB – це одношарова древесностружечная плита, яка виготовляється з сортованого стружки. Це забезпечує їй високу щільність і компактність. Суть технології виробництва в тому, що вона створюється за допомогою динамічної накатки, точно так само як і листова сталь.

Такий спосіб виробництва дозволяє досягати щільності панелей до 800 кубічних метрів. QSB плита з обох боків покривається водовідштовхувальним лаком. Саме тому, її застосовують у багатьох галузях будівництва: для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, для зведення перегородок, її беруть за основу для підлоги і покрівлі, для виготовлення дверей, сендвіч-панелей, для окремих фрагментів інтер’єру, спорудження паркану, а також для виробництва меблів.

QSB плита виробляється з якісного матеріалу, володіє міцністю і технологічністю. Вона зручна при складанні та транспортуванні.

Саме тому в сучасних умовах її застосовують для будівництва несучих конструкційних елементів інтер’єру, з використанням у вологому середовищі. Такий будівельний матеріал влаштовує всіх, так як і якість плит не поступається за своїми характеристиками більш дорогому оздоблювального матеріалу, і ціна приємно порадує.

Ці плити покриті спеціальним складом, що забезпечує вогнестійку і водостійку захист. До того ж вони не деформується при ударах і під впливом вологи, екологічні. Це кращий варіант для всіх видів будівельних робіт.

Плита QSB – економічна і довговічна, її використовують для виготовлення деяких елементів меблів (ламінована і шпунтована), а також для будівництва несучих сильно і слабо навантажених конструкцій.

Фізичні та механічні характеристики, а також структура QSB дозволяють застосовувати цей матеріал в обробці приміщень з підвищеною вологістю.

Тепер знаючи всі її переваги, Ви зможете вирішити, чи потрібен Вам даний будівельний продукт. Але головне пам’ятайте, що реалізується нами QSB плита, ціна якої більше, ніж доступна, сертифікована і пройшла всі перевірки на міцність і якість. Всі правила і норми по її виробництву були дотримані в строгому порядку. Наша компанія вже багато років користується популярністю у багатьох закупівельників. Це обумовлюється ще й тим, що саме у нас можна отримати ідеальне співвідношення “ціна – якість”.

Після оформлення попередньої заявки Ви зможете легко і швидко купити плити QSB в нашій компанії. Оформіть свій запит на купівлю за вказаними на сайті координатам і з Вами зв’яжуться кваліфіковані фахівці для консультації, також вони нададуть Вам необхідну допомогу в оформленні документів і організують доставку по Києву та іншим регіонам країни.