0 Шестигранник купити в Києві з доставкою. Ціна договірна. | Металпром – металопрокат і будматеріали

Шестигранник

Шестигранник називається сталевий прут, в перерізі має вигляд рівностороннього шестикутника. Шестигранник затребувані у всіх сферах виробництва: будівельної, меблевої, харчової, машинобудівної, медичної, гірничодобувної. Шестигранники потрібні в будівництві несучих конструкційних елементів, в ході зведення яких можна також використовувати рейки.

Металопрокат застосовують як заготовку для виготовлення кріпильних деталей, гайок, шайб, шурупів і болтів, медичного обладнання, механізмів для машинобудування, а також в якості декоративних елементів різних огороджувальних конструкцій. Огорожа оглядових майданчиків, балконів, вікон та сходів відноситься до переліку робіт, в яких застосовуються шестигранники сталеві.

У виробництві шестигранників допустимо застосування різних матеріалів, але найчастіше вони виготовляються з високоякісної вуглецевої і легованої сталі, одержуваної методом гарячого або холодного прокату. Використання стали пояснює високі антикорозійні показники металопрокату. За точністю прокату розрізняють вироби звичайної точності, що мають маркування В, і підвищеної точності, що мають маркування Б. По довжині розрізняють шестигранники мірні, немірних і короткі, по чистоті поверхні і її обробці – гарячекатані, калібровані і ковані.

Використовують шестигранники в будівництві, при виробництві важких машин і спецтехніки, як сировину для виробництва всіляких гайок і болтів, як основу для несучих конструкцій, будівництво технологічних сходи, балконні огорожі, огорожі.

За чистоті поверхні і виду її обробки виділяють шестигранники гарячекатані, калібровані або ковані.
По використовуваному матеріалу – сталеві, бронзові, латунні та інші шестигранники.
Точність розмірів: якщо бачите букву Б – точність розмірів підвищена, В – стандартна.
По довжині: мірні, немірних, а також шестигранники короткі.

Шестигранники, як говорилося, виробляють по ГОСТу. Так що норми слід обов’язково дотримуватися за такими показниками, як:
Кривизна вироби і його сгортуємість.
Різниця розмірів у паралельних граней.
Притупленість кутів виробів.

Виробляється нержавіючий шестигранник методом холодної або гарячої прокатки. В результаті з’являються вироби, які служать заготовками для використання в різних галузях промисловості і народного господарства.

Ціна сталевих шестигранників буде залежати від точності форми виробів, їх розмірів, матеріалу, марки стали і технології виробництва.

Головна