0 Труби сталеві | Металпром - металопрокат і будматеріали | Металпром – металопрокат і будматеріали

Труби сталеві

Труби сталеві

Компанія з продажу металопрокатної продукції «МЕТАЛПРОМ» пропонує широкий асортимент круглих та профільних труб:

Труби гарячекатані, холоднокатані , електрозварні, ДУ Труби гарячекатані товстостінні (спецсталь) Труби котельні, ДУ
Труби профільні Труби профільні тонкостінні

Труба сталева – це металопродукція, без якої просто неможливе повноцінне будівництво ні житлового, і виробничої будівлі. Існує велика кількість різновидів подібних виробів, тому перш ніж купити сталеву трубу, вам потрібно визначитися, якими параметрами вона повинна бути наділена, і до якого класу – ставитися.

За способом виготовлення

Залежно від технології виробництва розрізняють зварні та прокатні труби. Останні виготовляються методом прокатки злитка на спеціально оснащеному для цього обладнанні, що залишає отвір будь-якої необхідної форми в центральній частині виробу. Іншими словами, спочатку проводиться литий моноліт, який відрізняється високою міцністю і неперевершеною зносостійкістю. Більш поширені труби сталеві – ті, які були виготовлені зварних методом, а саме:

Прямошовні. Сталь розігрівається і згортається таким чином, щоб шов проходив по всій довжині кінцевого виробу.
Спіралешовние. Стрічка згортається по спіралі, після чого краю вироби зварюються.
Всі вони відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, однак вони можуть відрізнятися своїми технічними характеристиками в залежності від передбачуваної сфери застосування.

Перш ніж купити трубу металеву, вам необхідно чітко зрозуміти для яких цілей вона буде використовуватися. В першу чергу, розглянемо різновиди електрозварювальних труб, які як правило, застосовуються в системах водо- і газопостачання. Вони виготовляються традиційно (шляхом формування листового прокату з подальшою електрозварюванням), проте потім додатково обробляються спеціальними складами для придбання антикорозійних властивостей:

Профільні труби. Знайшли широку популярність практично у всіх галузях, включаючи меблеве виробництво, машинобудування, легку промисловість, сільське господарство і будівельний сектор, завдяки своїй ціні і легкій вазі. Виготовляються методом штампування і вимагає майже на чверть менше стали, ніж виробництво литих балок.
Водогазопровідні труби. Без них не обійдеться жодне будівництво нової будівлі або ремонт. Окремі моделі можуть володіти робочим тиском понад 25 МПа, завдяки чому такі металеві труби для водопроводу і газопроводу, стали практично універсальними. Для мінімізації ризику появи дефекту вони проходять обов’язкове тестування: гідровипробування і ультразвукову перевірку шва. Можуть бути представлені оцинкованими і неоцинковані моделями (останні важать на 2-3% менше і є більш доступними за ціною, тому вибирайте те, що для вас важливіше).
Прокатні труби можна умовно розділити на холодно-і гарячодеформовані. Останні служать в якості трубопроводів, призначених для агресивних середовищ, які працюють при високих температурах. Вони виготовляються методом гарячого пресування або гарячої прокатки, а потім покриваються спеціальними речовинами для забезпечення антикорозійних властивостей. Труби сталеві гарячекатані, в основному, випускаються в набагато меншому розмірі, так як використовуються в якості капілярних труб в аграрному секторі, а також трубопроводів, необхідних для подачі окислювачів, масел і паливних продуктів. Відмітна особливість даного різновиду – тонкі стінки, точність геометричної форми і цілком прийнятна ціна.